وعده دیدار 1382
زیرنویس فارسی

وعده دیدار 1382

استاد ابراهیم مهدوی هنرمند و نقاش پرده های مذهبی است. او كه جانباز شیمیایی جنگ است، با بد شدن حالش برای معالجه و شركت در نمایشگاهی كه در لندن برگزار می شود، به این شهر سفر می كند. از آن طرف هم عاموس كه با صهیونیست ها سر و كار دارد، به خاطر بدهی فراوانش مدام مورد تهدید واقع می شود. عاموس كه به كارهای هنری هم علاقه مند است در صدد است تا تكمیل و فروش یك پرده مذهبی بدهی هایش را بپردازد. او كه متوجه شده ابراهیم به انگلستان آمده، محل اقامت او را زیر نظر می گیرد. عاموس برای رسیدن به مقاصدش ابراهیم مهدوی را می رباید و سربسته به او می فهماند كه شرط آزادی او تكمیل این پرده مذهبی است؛ پرده ای كه در واقع پدر مهدوی نقاش آن بوده و نیمه كاره مانده است. مهدوی هم سماجت می كند كه هیچ وقت این كار را نمی كند و عاموس با گروگان گرفتن نرگس، همسر مهدوی، او را وادار به انجام خواسته اش می كند. از طرفی حجتی هم ه در پی این پرونده است به عاموس شك می كند و با محاصره خانه او و بازرسی از آن جا متوجه حضور مهدوی و همسرش می شود و مهدوی را كه دچار حمله شده، نجات می دهد.

لژیون 1377
زیرنویس فارسی

لژیون 1377

فرزاد كه به عنوان یك فرد فراماسونری در لندن زندگی می كرده و به طور مرموزی از بین می رود. پسر فرزاد (فرامك) برای به خاك سپردن جسد پدر به ایران می آید، اما در ایران با فضایی بیگانه روبرو می شود. او همینطور متوجه می شود كه پدرش همسری داشته كه فرامك نمی تواند او را قبول كند ولیكن آرام آرام فرامك با او (كتی) ارتباط برقرار می كند و متوجه می شود كه او بازیگر معروف سینما است كه در زمان زنده بودن پدرش فعالیت نمی كرده، ولی حالا فیلم و عكس هایش دوباره پخش می شود. در این میان صابر كه قبلاً در خانه ی پدر فرامك كار می كرده و حالا كارگردان شده است به فرامك ابراز علاقه می كند و فرامك نیز او را مسئول امور مالی خود خود می كند. كتی به وسیله سازمان فراماسونری به قتل می رسد و فرامك به عنوان قاتل شناخته می شود. اما در دادگاه تبرئه می شود. و در مقابل آزادی از او می خواهند كه با سازمان فراماسونری همكاری كند. او در پی این جریان حكم مرگ صابر را صادر می كند و بعد هم از سوی آن سازمان به مقام شوالیه مفتخر می شود و آن موقع است كه تازه می فهمد عموی خود اوست كه همه كاره سازمان است.

نسل سوخته 1378
زیرنویس فارسی

نسل سوخته 1378

دختر جوانی به نام “ستاره” وارد عمارت یکی از شاهزادگان قاجار شده و به عنوان پرستار خصوصی پسر معلول این شاهزاده مشغول به کار میشود. طولی نمیکشد که شاهزاده ی پیر و خواجه ی خانه، مجذوب “ستاره” میشوند و عفت، کلفت خانه که فقط سه روز صیغه شاهزاده بوده، با حضور ستاره دچار حسادت میشود و…

دیدن این فیلم جرم است 1397
زیرنویس فارسی

دیدن این فیلم جرم است 1397

داستان این فیلم حول محور یک گرونگانگیری می گردد. جوانی بسیجی پس از آن که همسر محجبه اش مورد ضرب و شتم یک شهروند قرار می گیرد و نهایتا منجر به سقط جنینش می شود، تصمیم می گیرد با دستگیری ضارب او را به سزای عملش برساند اما زمانی که مشخص می شود ضارب یکی از اشخاص رده بالای حکومتی است، کار به جاهای پیچیده می کشد.