مار 1366
زیرنویس فارسی

مار 1366

معركه گیری ورشكسته در یك آبادی دورافتاده در مقابل واگذاری با ارزشترین موجودی زندگیش ـ گردنبند طلای همسرش ـ به مردی ژنده پوش و عجیب یك مار كبرای كم نظیر به دست می آورد. مار كبری بوسیله ژنده پوش به سرقت می رود و معركه گیر كه با اعتراض اهالی به تصور فرار مار روبروست از آبادی اخراج می شود. وی پس از مدتی سرگردانی با چوپانی پیر آشنا می شود و چوپان تدریجاً راه و رسم زندگی درست را به او می شناساند و مرد كه فرصت تازه ای به دست آورده كنار همسرش زندگی دیگری را آغاز می كند.

نواب 1351
زیرنویس فارسی

نواب 1351

نواب (منوچهر وثوق) در یك سانحه ی مرگبار فرشته (لیدا دانشور) را از مرگ نجات می دهد. نواب با دوستش حبیب (یدالله شیراندامی) به دنبال فرشته می گردند تا از او خواستگاری كند. مادر نواب (آنیك شفرازیان) قول می دهد كه فرشته را به عقد نواب در‎آورد؛ اما نواب اطلاع ندارد كه فرشته همان دختر محبوبش است از حبیب تقاضا می كند كه فرشته را ندیده و نشناخته به عقد خود درآورد. حبیب برای خاطر نواب با فرشته پای سفره ی عقد می نشیند. حبیب با نواب به جستجوی خود برای پیدا كردن فرشته ادامه می دهد، تا این كه روزی نواب فرشته را می بیند و او را تا خانه ی دختر دایی اش گیتی (سوزی یاشار)، تعقیب می كند و موضوع را با حبیب در میان می گذارد. حبیب متوجه می شود كه نواب به همسر او علاقه دارد. نواب برای تدارك مراسم عروسی به تهران می رود و برای آن كه فرشته را حاضر به طلاق كند روزها و شب هایش را به میخوارگی می گذراند. حبیب تصمیم به خودكشی می گیرد؛ اما فرشته مانع او می شود. نواب از سفر بازمی گردد و موضوع را درمی یابد؛ و برای آن كه مانعی در راه سعادت آن دو نباشد خودكشی می كند.

در اسارت 1363
زیرنویس فارسی

در اسارت 1363

ناصر، قاچاقچی سابقه دار هرویین، می كوشد حمید بزرگ نیا را كه از او و گروهش بریده، از نو به همكاری جلب كند، حمید كه كارمندی متأهل است از همكاری با ناصر تن می زند، اما به مرور در دام اعتیاد اسیر می شود. اصرار و نصیحت همسرش بی اثر است و سرانجام زن او را به مركز مبارزه با مواد مخدر معرفی می كند. حمید، ناصر و همكارانش دستگیر می شوند. ناصر اعدام می شود و دیگران به حبس محكوم می شوند. حمید پس از ترك اعتیاد و آزادی از زندان به آغوش خانواده باز می گردد.

شب شكن 1363
زیرنویس فارسی

شب شكن 1363

مرتضی مصلحتی جوان معتادی است كه همسر و فرزندش او را طرد كرده اند. كریم كه عامل اعتیاد مرتضی است برای تماس با یوسف، قاچاقچی سابقه دار، او را به چاه بهار می فرستد، اما یوسف كار قاچاق را كنار گذاشته است. هنگام بازگشت مرتضی با رسول، دوست دوران كودكی اش، رو به رو می شود، رسول كه سروان ارتش و رییس پاسگاه ژاندارمری چاه بهار است، متوجة‌ اعتیاد مرتضی می شود و او را نصیحت می كند، اما مرتضی اعتیاد خود را انكار می كند. در تهران كریم از مرتضی می خواهد تا از دوستی خود با رسول و موقعیت او استفاده كند، و محموله های مواد مخدر را از چاه بهار به تهران برساند. در تماس نخستین، رسول به نیت مرتضی پی می برد و او را از خود می راند. مرتضی كه از وضع خود به تنگ آمده است كریم و همدستانش را به پلیس لو می دهد و خود را در زیرزمین خانه اش حبس می كند و كلید آن را در اختیار رسول، كه عازم جبهه است، می گذارد. مدتی بعد رسول كه پایش در جبهه قطع شده از جبهه باز می گردد و وقتی با مرتضی رو به رو می شود كه او اعتیاد را ترك كرده است.

سرب 1367
زیرنویس فارسی

سرب 1367

دانیال و مونس كه می خواهند به ارض موعود بروند با مخالفت سازمانی به نام هاگانا كه یهودیان را بسیج می كند روبرو می شوند. یعقوب عموی دانیال به دست اعضای هاگانا كشته می شود و دانیال و مونس كه قاتل را شناخته اند می گریزند. میرزا محسن فرد متدینی كه به كمك مقتول شتافته، به عنوان قاتل دستگیر و به زندان افكنده می شود. نوری برادر میرزا محسن كه خبرنگار است تصمیم دارد زن و شوهر یهودی را برای ادای شهادت به دادگاه ببرد. مونس و دانیال كه مصمم هستند از مرز خارج شوند از دست نوری و اعضای هاگانا می گریزند. نوری آنها را می یابد. زن می گریزد، نوری دانیال را به موقع به جلسه دادگاه می رساند. روبه روی كاخ دادگستری او خود را سپر تیری می كند كه یكی از آدمكش ها كه در تعقیب آنها بوده است به سوی دانیال شلیك می كند.

رفیق 1354
زیرنویس فارسی

رفیق 1354

ذبیح (ایرج قادری) و رضا (بهمن مفید) عهد می بندند كه از كارهای خلاف دوری كنند. رضا به اقدس (نوری كسرائی) علاقه دارد. رضا در حمایت از ذبیح با چند نفر درگیر می شود و به حبس می افتد. اقدس از مشهد به تهران می آید و به دنبال رضا می گردد. او به خانه عمومی توران خانم (پروین سلیمانی) پناه می برد. ذبیح با دیدن اقدس به او دل می بندد. رضا آزاد می شود و همراه ذبیح به مشهد می رود؛ اما اقدس را نمی یابد. ذبیح با برادران آقاولی (نریمان شیری فرد و محسن آراسته) بر سر اقدس درگیر می شود. ذبیح رضا را با اقدس رو به رو می كند تا او اقدس را برایش خواستگاری كند؛ اما وقتی درمی یابد كه اقدس همان دختر محبوب رضا است او را ترك می كند. رضا برای اقدس و ذبیح جشن عروسی برگزار می كند و با برادران آقاولی كه قصد دارند اقدس را همراه خود ببرند درگیر می شود. رضا زخمی و بستری می شود، و پس از بهبودی، ذبیح و اقدس را دست به دست می دهد.

بیگانه با خود 1391
زیرنویس فارسی

بیگانه با خود 1391

روایت 5 خانواده را به موازات داستان پیش می برد و موضوع آن روابط اجتماعی و مشکلات روزمره خانواده هاست و هر داستان با یک شخصیت مشترک به داستان بعدی مرتبط می‌شود.

گوزنها 1353
زیرنویس فارسی

گوزنها 1353

مرد تحت تعقیبی به نام قدرت پس از سرقت مسلحانه از بانک خود را به دوستش سید رسول می‌رساند. سید مردی معتاداست و همسرش فاطمه بازیگر تماشاخانه است. سید که مردی زبون است، با کمک معنوی قدرت به خودش می آید. ابتدا در مقابل مزاحم فاطمه و سپس صاحب خانه می‌ایستد و سپس هرویین فروشی را که او را به اعتیاد کشانده از پا در می‌آورد…

هدف 1354
زیرنویس فارسی

هدف 1354

دو برادر سال ها است كه یكدیگر را گم كرده اند. خسرو (سعید راد) افسر پلیس است، و اسی (ایرج قادری) دزدی سابقه دار. اسی از زندان آزاد می شود، و برای هزینه ی مداوای پسرش رضا (منوچهر خیرخواه) با مهدی (بلیش) و افرادش (فرهاد حمیدی، رفیع مددكار، نریمان شیری فرد) در اجرای نقشه یك سرقت همكاری می كند. اسی از نشان روی دست خسرو متوجه می شود كه او برادر گم شده اش است. او مهدی و افرادش را تهدید می كند كه صدمه ای به خسرو وارد نكنند. مهدی و افرادش رضا را گروگان می گیرند، و خسرو و اسی او را نجات می دهند و مهدی را از پا در می آورند.

آرامش قبل از طوفان 1339
زیرنویس فارسی

آرامش قبل از طوفان 1339

مرد نقاشی به نام ناصر كه برای تفریح و كشیدن چند تابلوی نقاشی راهی سواحل دریای خزر است پس از حادثه ی رانندگی و كشته شدن مسافران به سبزدشت مازندران پناه می برد و در كلبه ی اوس محمدحسن كه با دخترش گلی زندگی می كند، اقامت می كند. گلی مورد توجه نظام الدین، مالك روستا و ماهی گیر شروری به نام اكبر است. نظام الدین برای دور كردن ناصر از گلی ناصر را به ویلایش دعوت و رابطه گرم و صمیمی با او برقرار می كند. اما به تدریج، با برملاء شدن علاقه ی ناصر و گلی با او بدرفتاری می كند. پدر گلی در دریا غرق می شود و ناصر گلی را ترغیب می كند كه همراه او به شهر برود. در این اثنا اكبر به مریم، دختر لال آبادی، تجاوز می كند و جسد او را به رودخانه می اندازد. ناصر جسد را می یابد و اكبر با مطلع كردن مأموران ژاندارمری ناصر را به عنوان قاتل معرفی می كند. با پیدا شدن گردن بند اكبر در مشت مریم اكبر به عنوان قاتل گرفتار و ناصر تبرئه می شود. روزی كه ناصر و گلی قرار گذاشته اند به شهر بروند نظام الدین رو در روی آن ها قرار می گیرد و دو دلداده موفق می شوند پس از كش مكش از چنگ نظام الدین بگریزند و به شهر بروند.